בית » אודות

אודות

ברוכים הבאים לאתר של חברת פיירווד, החברה אשר מתמחה בהספקת עצים להסקה. כבר למעלה מ 3 שנים שאנו מספקים עצים להסקה עם שירות בכל רחבי הארץ. אצלנו תוכלו ליהנות מכול השירותים המקיפים, הכוללים גם מכירה והתקנה של קמינים ושירותי גיזום עצים.

חברת פיירווד הוקמה במטרה לספק לציבור פתרונות להסקה טבעית במחירים משתלמים ובשירות נוח עד הבית. אנו מעניקים שירות בפרישה ארצית, שירות אדיב ופתרון מהיר איכותי.

 

שמירה על הסביבה

 

אין דבר אשר מסמל את הקשר לאדמה יותר מאשר עץ. העץ מצמיח את שורשיו אל תוך האדמה במשך שנים, בקצב אטי ובטוח הוא מצמיח שורשים ומחבק את האדמה. העץ נאחז באדמה ושומר על האדמה, לפעמים במשך מאות שנים. לעצים יש תרומה גדולה למערכת האקולוגית ויש לשמור עליהם ולהתייחס אליהם בכבוד הראוי. לכן השימוש בבולי עץ להסקה חייב להתבצע באחריות ומתוך דאגה לעצים ולאמא אדמה.

 

אצלנו תוכלו למצוא מבחר של עצי הסקה מסוגים שונים ובמחירים משתלמים. אנו מקפידים לשמור על הסביבה ולכן כל בולי העץ שאנו מציעים לכם נגזמו בצורה חוקית וללא פגיעה בערכי טבע מוגנים. חלקם מגיעים מפעולות גיזום ופינוי גזם שביצענו בעצמינו עבור גינות פרטיות וציבוריות, אחרים מגיעים מעבודות תחוזקה חקלאיות במטעים ופעולות יערנות של הקרן הקיימת; פעולות אשר נועדו למנוע שרפות חורש ולהבטיח את התחדשות היערות בארץ.

 

החזון שלנו הוא לאפשר לכל משפחה ליהנות מחורף חמים ונעים. אנו לא מציעים לכם רק פתרון טכני לבעיית הקור בימי החורף, אלא חוויה שלמה הממלאת את הבית בחום, אהבה ואווירה נעימה. אין מילים לתאר את החוויה של הסקת הבית באמצעות בולי עץ עם ניחוחות ארומטיים אשר מחזקים את תחושת הבית והמשפחה

 

עצי הסקה איכותיים

 

אנו בפיירווד בוחרים בקפידה את עצי ההסקה אשר אנו מספקים ללקוחות. המטרה שלנו היא לספק עצים איכותיים, ברמת היובש הדרושה וללא חרקים, תולעים ובוץ אשר יפגעו בנוחות ואיכות החוויה. רק שימוש בגזרי עץ איכותיים יבטיח לכם חוויה נעימה, ללא עשן ופיח, וללא ריחות לא נעימים. שימוש בבולי עץ איכותיים להסקה יבטיח לכם חוויה נעימה ותחזוקה קלה של הקמין.

 

חברת פיירווד מספקת לכם פתרון של “All in one shop”, כלומר מקום אחד שבו גם תוכלו לרכוש קמינים, גם לקבל שירותי התקנה וגם להסתמך על הספקה שוטפת של בולי עץ להסקה. בין אם אתם זקוקים להספקה עונתית של עץ להסקה, או מעוניינים בהתקנה איכותית של קמינים מתקדמים, הגעתם אל המקום הנכון. אנו מאמינים ביחסי עבודה לטווח הארוך, מהרגע שרכשתם קמין, ולאורך שנים רבות בהן אתם נהנים ממנו בכל חורף וממשיכים להזמין בולי עץ להסקה. לכן אנו עושים הכל על מנת לשפר את השירות ללקוח, להבטיח נוחות, איכות ושירות טוב.