בית » קמין עצים

קמין עצים

בעבר, לפני השימוש בחשמל, קמין עצים היה אמצעי החימום הבלעדי בבתים ובמדינות קרות יכולנו למצוא שימוש נרחב בשיטת חימום זו. בהמשך גילינו את החשמל, למדנו להשתמש בו וכך הומצאו התנורים החשמליים ומערכות מיזוג האוויר. 

היום, כאשר יש לנו מגוון של אמצעים לחימום הבית ואת החופש לבחור, אנו רואים שדווקא ישנו עניין גדול בחזרה לשורשים וחימום הבית באמצעות קמין עצים.

קמין  הוא לא רק פתרון חימום, אלא פריט עיצובי אשר תורם לאווירה בבית בצורה יוצאת דופן. אין מדובר אך ורק על מראה הקמין המעוצב, אלא האווירה הנוצרת בעת השימוש בקמין. 

זוהי חוויה שאין כדוגמתה, קמין טבעי מפיץ חום ואהבה בכל הבית. מראה האש המהפנט, פיצפוצי העץ, הגחלים הלוחשות והארומה הטבעית הם חלק מהחוויה. שום מערכת מיזוג או תנור חשמלי לא יכול לספק לכם חוויה שכזו וזהו חלק מהקסם של קמין  בבית.

ואל תחשבו שבישראל אין צורך בקמין לחימום הבית. באזורים רבים בארץ, כמו הרי ירושלים, הגליל והגולן ישנן טמפרטורות נמוכות במיוחד בעונת החורף. קמין מאפשר ליהנות מפיזור חום מעולה ואווירה נעימה בתוך הבית ורבים בארץ בוחרים בקמין עצים.

קמין עצים – חיסכון אנרגטי

קמין עצים יכול להעניק לכם חיסכון אנרגטי. מערכות חימום חשמליות ידועות בתור צרכניות גדולות של חשמל. לעומת זאת קמין  שהוזן בעצים איכותיים בעלי ערך אנרגטי גבוה יכול לבעור שעות רבות ולספק חום לבית בעלות נמוכה. 

גם כאשר נכבית הלהבה, הקמין עצמו נשאר חם למשך זמן רב וממשיך להפיץ חום בבית. ולא רק שמדובר בחיסכון אנרגטי, אל תשכחו שבחורף אנו מוצאים את עצמינו הרבה פעמים עם שיבושים בהספקת החשמל. 

אם אתם תלויים בחשמל לצורך חימום הבית, בעת הפסקת החשמל אתם עשויים למצוא את עצמכם קופאים מקור. אך אלו אשר התקינו קמין  בביתם ימשיכו ליהנות מטמפרטורות נעימות גם כאשר ישנן הפסקות חשמל.

בולי עץ לקמין

אם יש לכם קמין עצים תצטרכו להצטייד גם בבולי עץ להסקה. בישראל תוכלו להשיג בקלות סוגים שונים של עצי הסקה, רק חשוב לעבוד עם ספק אמין אשר מספק לכם בולי עץ יבשים. 

בין עצי ההסקה שתוכלו להשיג בישראל ישנם בולי עץ אבוקדו, אקליפטוס, סיסם, ברוש ואחרים. לכל עץ יש את המאפיינים שלו והערך האנרגטי, ובהתאם לכך המחירים. אך כל סוג של עץ גם מעניק לכם חוויה וניחוחות ארומטיים שונים.

שימו לב! על מנת ליהנות מכל היתרונות של קמין עץ יש לרכוש קמין איכותי ובטיחותי, עם התקנה מקצועית. אם אתם מעוניינים בהתקנת קמין  לבית אתם מוזמנים להיעזר בשירותים של חברת פירווד. 

חברתנו מספקת לכם את כל השירותים הכוללים מכירה והתקנה של קמינים, כמו גם הספקה של עצי הסקה. יש לנו ניסיון של 20 שנה בקמינים ואנו מעניקים שירות בכל רחבי הארץ.

קמין עצים
קמין עצים